Restless

7. prosince 2014 v 13:08 | Ame |  Bleach
Anime : BLEACH

Těšit se můžete na : tak...je to yaoi a je tam trošilinku hard yaoi, ale nebojte ;DD

Rozsah : no...řekla bych to asi na jednorázovku... Však posuďte samy ;))

Pairing : Szayel x Nnoitra (moje nej dvojičkáá x33)

Anotace : Tak tohle mě jen tak napadlo, když jsem se nudila při matice..... Teda fakt nevim, jestli se mi to na ten blog dá dobře, takýže co jiného než doufat ne ?? :DD Kdyžtak....don't kill me ;DDD a nebojte se o Szayela ;DD ti dva to maj rádi hard ;-** Tohle je jen taková krátká, ale mně se to nechtělo už moc psát sorráč xDDD hold jsem línááá :ppVysoký černovlasý mladík, celý promočený se vrátil domů, již po náročném dni s tím zapadákovem se kterým pracuje. Pověsil si černý kabát na věšák, sundal si boty a hosil sebou na pohovku. Když už si chtěl zapnout televizi, ale pak si uvědomil že je na to moc líný jít si pro ovladač. " Hééj zlato !! Podáš mi prosím ten ovladač !?!?!? " a když se mu nedostalo odpovědi tak se odplahočil do sprchy rychle se umyl a šel do pokoje. Celou tu dobz si v hlavě si říkal : " Však on mi za to zaplatí...." Došel do pokoje celého zahaleného temnotou. Konečně zjistil kde se zrovna nachází a nahmatal si postel. Szayel dělal že spí, ale když si Nnoitra konečně nahmatal tu postel tak se drbnul o roh a Szayel dostal takový výsměch že to nešlo neslyšet. Nnoitra se ale pouze perverzně pousmál a zeptal se ho : "Tak tys nám tu dělal mrtvého jo ?? To se nedělá ukečátko..." zavrněl mu do ouška a dostal se rukou až pod jeho nechutně uplým tričkem. "Teď zrovna nemám chuť, tak mě nes*er..." řekl se zřejmě otráveným způsobem Szayel. "Ale ho*no !!! Chce se ti vždycky a ty to víš !!!..."řekl uraženě Nnoitra. Szayel se od něj jen otočil a řekl : "Ale né na moc dlouho zítra jdem ještě do školy..."
"Yes, my lordo..."řekl se zcela znatelným úsměvem Nnoitra.
"Ku*va a nemel jako z Kuroshitsuji !!!"zařval. a jako velkou provokaci : "Yes, my lordo.."
"Grmpfff...jak já tě mám chuť zabít !!...." Nnoitra už dále nereagoval na jeho argumenty, protože si ukradl jeho rty. Líbali se vášnivě. Zapojovali často i zoubky. Szayel cítil tu božskou chuť Nnoitorovi krve, kterou cítil samozřejmě i Nnoitra. "A ani mi ji neošetříš ?? " zeptal se s velmi vážným pohledem kukučem Nnoitra. Szayel se zhluboka nadechnul a řekl : "Na*rat !! K čemu to potřebujš sa*ra ošetřovat !??!?! Když stejně nejseš to ty ve kterém vždycky bývá ten nůž..."
"Za pokus to stálo..." Nnoitra to dořekl a radši pokračoval, když viděl že už je Szayel i tak už dost uražený. Znova si ukradnul jeho rty a přitom z něho doslova strhával oblečení. Szayel mu to samozřejmě oplácel. Nnoitra se přesunul na krk, tam se jemně zakousl do tepny a přitom Szayel zasténal. Nnoitra pokračoval, ale přeskočil celé bříško a šel rovnou ke stehnům a rozkroku. Začal se zakousávat ke stehnům, aby z nich jemně tekla krev. Když se konečně dočkal krve tak ji jemně olíznul a schválně si ji nechal na jazyku a potřísnil jí Szayelův úd. Szayel mírně zasténal a roztáhl nožky. "Řekl jsem ti, ať si pohneš...už tak jsem dost unavený a chci z toho vůbec něco mít..." Nnoitra neměl jinou možnost než mu vyhovět. Otočil si Szayela na čtyří, vysvobodil svůj úd a zeptal se Szayela : "Takže žádné připravování zlatko ???" a tentokrát se velmi vážně podíval.
"Jako vážně ??? Tys mě někdy připravoval ???" otočil Szayel oči v sloup."Jak myslíš je to na tobě."Nnoitra nasměroval svůj úd k Szayelově vstupu a prudce vniknul dovnitř. Szayel zasténal slastí a trochu se sklonil, aby se v něm mohl Nnoitra pohybovat rychleji a hlouběji. Nnoitra začal přirážet, ale velmi pomalu až přespříliš pomalu. Szayel si myslel že snad s tímto tempem pukne. "Nemohl bys zrychlit ?"
"Sorry , ale neslyším tě.."
"Můžeš zrychlit...PROSÍÍM ?!?!!?"
"Promiň, ale furt tě neslyším.."
"Ty debile zrychli jinak ti jednu vlepím !!!!!"
"Když tak nádherně prosíš..."Nnoitra začal přirážet jak smyslů zbavený. Oba slastně vzdychali. Nnoitra uchopil Szayelův úd a začal ho jemně hladit. Jako první vyvrcholil Nnoitra. Když pak ze Szayela vystoupil, tekla ze Szayelového zadečku pramínek krve a stále držel jeho úd, aby se už konečně taky udělal. Szayelovi to netrvalo tak dlouho. Když už i on konečně vyvrcholil, Nnoitra si olízl chutně svoji ruku od Szayelového spermatu políbil jej a jediné co si Szayel z té noci pamatoval bylo to, že jej Nnoitra po konci aktu políbil a vzbudil se na posteli od jeho krve spolu s Nnoitrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama