A young soldier

13. prosince 2014 v 9:14 | Ame |  Shingeki no Kyojin
Anime : Shingeki no kyojin

Těšit se můžete na : jednorázovku

Pairing : Levi x Eren

Anotace : Fajn jsem dost na*raná, protože je to tu omezené na 40 000 znaků, takže to píšu už po 5 !! x( doufám, že se bude líbit tohle krátký yaoi


Vždy po něm toužil.... Ale mít vztah na vojně bylo zakázané a ještě k tomu se stejným pohlavím...! Stejně ani nevěděl, jestli ho Levi bude chtít, když se mu vyzná. Levi se na něj vždy díval mrzutým a znechuceným výrazem. Každou noc si opakoval, ať už na něj dále nemyslí a věnuje se své práci. Nešlo to. Noc co noc si němě poplakával ve svém sklepení, kde spal.Byl aspoň rád, že spal daleko od Leviho a nikdo jiný než on k němu nechodil a nevyrušoval ho. To ráno měli pravidelnou rozcvičku a poté pořádný trénink. Eren se, jak už mě ve zvyku se snažil přeměnit na obra, aby byl vůbec ostatním k užitku. Samozřejmě, že neuspěl. Levi k němu přistoupil a optal se jej :"Jseš v poho ?? Jak ti to říkám každý den, najdi si svůj pořádný cíl--kousání do končetin ti nijak nepomůže...Víš co ?? Pro dnešek by to stačilo-- běž do pokoje a zamysli se.."svůj nenávistný pohled neměnil. Eren začal protestovat :"Ale vždyť jsem teprv začal !! To mám jako jen tak skon--?!?!"
"To je rozkaz ! Nerozumě jsi snad ??" vyjekl na něj Levi.
"Omlouvám se desátníku..." dořekl, sklopil pohled a šel. Bylo už skoro k večeru, když tu najednou uslyšel Eren zachrastění klíčí a následné vniknutí do jeho pokoje-- ano, byl to Levi. "Tak ? Důvod k dnešnímu selhání ??" upřel na něj vážný výraz. Eren zůstal mlčet. "Bože, co s tebou ?? Hlavně už se vzpamatuj!! Vidíš ??" nečekaně na něj vyjekl Levi a chytil jej za obě zápestí. Chtěl poukázat na jeho dnešní zranění. Levi cítil, jak se jeho ruce začali patrně třepat a viděl, jak začal malinko zatínat zoubky. Levi si nemohl nevšimnout. "Řekni to--pokud ti to tolik leží na srdci.." Eren byl mírně vyšokovaný. Zrudl a sklopil pohled."Desátníku...já....t-totiž...j-já---vás miluji...! Prosím !! Omluvte moji nevychovanost !!" Eren si připadal opravdu trapně. "Konečně..." Levi pustil Erenovi ruce a přidržel si jeho hlavičku. Levi měl v obličeji náznak úsměvu, který za celý život viděl pouze Eren. "Nemusíš se třepat. Vím to už hodně dávno, jen jsem čekal, až mi to konečně řekneš přímo--jak moc mě miluješ ?" Eren neschopen slova, jen tak seděl na dřevěné židličce. Levimu to jako odpověď zcel stačilo. Naklonil se a políbil jej jemně na rty. Eren je instinktivně pootevřel. Po chvilce zapojili i jazýčky. Líbali se vášnivě--obou se to vemi dvořilo. Když se Eren trošku vzpamatoval, došlo mu co to zrovna dělají a ihned se od staršího odtáhl. "Desátíku !! Co to děláte ?!!?" vytřeštil na něj očka. "Já vím co ělám--záleží na tom, co si myslíš ty.."
"Je to ale zakázané !!!"
"A koho to zajímá ?!?!? Ty jsi snad nedělal někdy něco, co bylo zakázané ??" pozvedl jedno obočí. Zatímco byl Eren už zase v menším šoku, povalil do postele a znova si ukradl jeho slaďoučké rtíky. Eren se chtěl vzepřít, ale z větší části byl rád. Neprovedl tak..Začali si navzájem sundávat oblečení a zahrnovat se nádhernými doteky po celém těle. Levi jej přesvědčil, že tak učinní sám. Sundával mu jeho zbylou bílou košili, která jediná halila jeho překrásné tělíčko. Každé místečko obnažil motýlím polibkem. Velmi se mu líbilo, jak Eren slastně sténal. Eren se takhle ještě nikdy necítil. Levi se zastavil, aby si mohl svého Erenka otočit na čtyři. Byl překvapen, jak moc byl lehoučký. Eren se mu dobrovolně poddal. Bylo mu jedno, co s ním chce provádět--on mohl všechno...Levi mu do pusinky vsunul tři prstíky...Nechal Erena ať je důkladně navlhčí. Eren to značně pochopil-- hrál si s nimi, cumlal, hladil špičkou jazýčku a občas i zapojil zoubky, jako by opečovával Levimu rozkrok. Oba to vzrušilo jejich přirození. Když už se Levimu zdáli prstííky dostatečně kluzké i vlhké, nasměroval je k Erenovému úzkému otvůrku. Pomalinku jedním prtíkem vnikal do jeho teploučkého nitra. Erena drtilo to strašně pomaé temto a sám oproti prstíku přirazil. Levi byl velmi překvapen a přidal druhý. Byl moc rád, že byl Eren tak povolný a užíval si jeho teplého nitra. Přidal po nějaké té době třetí. když v tu se zarazil--spíš Eren ho zarazil... Levi měl vytřeštěné oči na Erenovu ruku, jak drží je ho zápěstí a tahá jeho prsty ven. Měl pocit, jako by se to přestalo Erenovi líbit. Ale za pár chvil zjistil, že se strašně mýlil, protože Eren poté pustil zápěstí a chytl se pevně Leviho ramen a stáhl ho pod sebe. Vklouzl mezi jeho rty svým jazýčkem a instinktivně dosedl na Leviho vzrušení. Oba slastně vydechli do polibku. Levi jej chytil za bok a začal přirážet oproti tělu nad ním. Za tu dlouhou nerušenou noc vytřídali mnoho poloh a pak vyčerpáním padli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama