The death

28. prosince 2014 v 18:24 | Ame |  Jiné
Anotace : No...tak tedy tuhle otázku jsem si pokládala už velmi dlouho a stále pokládám...není zde žádné yaoi ani téma okolo tohohle žánru. Gomme ne xDD ale ne. Teď vážně...kdyžtak...asi sswem začnu psát více takových článku z mojí hlavy xDD jestli se vám to číst nechce tak přestaňte ;)) není to vaše povinost nebojte ;))
Mnozí věří v to, že je peklo nebo nebe. Jsou nábožní i ti co na boha nevěří. Dobro a zlo. Ale proč zzrovna peklo musí bt tak červené plné zla ?? Jaké je vysvětlení pro to, proč je nebe tak jasně bílé a plné dobra ?? A co kdyby bylo peklo bílé a nebe naopak červené ?? Nic by se nezměnilo...Všichni říkají, že nás bůh ovládá a co chudák "ďábel" ? Kdyby byl bůh dobrý, proč by jinak nechával, aby všichni ti lidé umírali, všechna nebohá zvířata, rostliny, ty všechny ubohé životy. Zajímavé je, že ďábla i celkové peklo udělali schválně co nejodporněji, hlavně že je bůh naprosto dokonalý čistotný jak...... Je to docela smutné, že všichni nábožní nenávidí peklo a nevidí, že i bůh je špatn. Ale vůbec neříkám, že je ďábel svatý -__- ne fakt ne -_- Podle mě jsou ti dva něco jako bratři. kteří usilovně zápasí o to, kdo bude vládnout "světu" (nevim jak jinak to pojmout). Neměl by bt ani jeden a je to pouze dětinská myšlenka -,-" kterou by si měli už uvědomit. Stejně tak i lidé. Jsme skutečně velmi naivní. Mluvím o všech. Nebyl by člověk, který by nebyl naivní, ale vážně NIKDO !! Ano i právě vy, co to čtete jste naivní !! A pokud říkáte, že nejste, tak to právě jste !! (Mluvím o něčem, co není vůbec do tématu -__-) mým záměrem nebylo tohle ↑ xDD chtěla jsem mluvit o nečem úplně jiném xDD... No.. Přemýšleli jste někdy o tom, jak zemřete ?? Já tedy velmi často..
Když zemřeme vnímáme furt ?? Pokud ano, co vlastně ?? Jak k nám ostatní mluví, nebo snad i bolest ?? Nebo snad úplně vypnem ?? Ale tím pádem, kam se vytratí naše mysl ?? To byl celý ten promarněnej život plný bolestí na howno ??!!? To jsme si to vytrpěli pro nic ?!!? Připadá mi to opravdu stupidní..Jak to ale můžu vdědět co se s mou "duší" stane ?? No ovšem, že to nevím..Ale vy snad ano ?? Dokázali byste mi vysvětlit jak ?? Když jste mrtvý vidíte černo, bílo nebo snad i barevně ?!?! A vidíte vůbec ?? Opravdu..Na tyhle otázky nelze odpovědět... Kdyby ale někdo věděl, jak odpovědět..Napsal by mi ?? To je jen otázka času.. Proč lidi umírají ??Proč se vůbec narodili, když stejně umřou a možná se jejich mysl, vzpomínky a to všechno vytratí do neznáma...? Poputují do pekla nebo do nebe ?? Proč se rovnou nemůže peklo a nebe spojit ?? No samozřejmě...Vždy by byl někdo/něco, co by narušilo rovnováhu dětinským snem, že chce vládnout sám...A to je ta naivita o které tu celou dobu mluvím. Vy jádřím se o ní v dalším článku, ale nezaručuji, že to bude hned ten následující. Snad se vám článek líbil, pokud ho vůbec někdo dočetl... Jinak Děkuji za přečtení :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama