Emo, Punk and Gothic styles :))

3. ledna 2015 v 23:14 | Neru-chan |  Jiné
Tak tenhle článek je věnován těm, kteří nemají páru co to je a točí o tom všude možně videa (často odporná parodie -_-) a (chci se jen omluvit, pokud řeknu něco špatně či nezřetelně a budu ráda, když mě o tom informujete)

EMO : Emo bylo "založeno" nejprve na tom, že poslouchali emo hudbu nebo-li emo skupiny. Ano, skutečně to tak bylo :)) poté to bylo tak, že to byli častěji puberťáci (neříkám všichni), kteří měli natolik velké emoce, že začali být takzvaní emaři. Nosili černou, protože jim bylo třeba smutno. Emo nemá pravidla a pokud si někdo myslí, že má, tak je pěknej dement :)) Není to o tom, že nosíte černou nebo se dokonce řežete. Ne. Je to o tom, že jste citlivé bytůstky, které v sobě drží hodně emocí (a proto ten název). Emo nemusí být vždy smutné. Třeba jsem byla už poněkolikáté v emo "komunitě" a řeknu vám, že byli natolik veselí, že jsem ani nevěřila tomu, že by kdy měli nějaké problémy :)) Někteří se dívají dokonce na anime, nebo čtou Emily Strange xDD Proč mají emaři často patku přes oko ? Protože chcou vidět jen polovinu tohohle hnu*ného světa :)) Proč mají obtáhlé oči tužkou ? Protože se jim to líbí :)) Ti, kteří si dají patku řežou se bez důvodu, nosí černou a všude vykřiují, že jsou emo jen, aby byli nějak cool, tak to nejsou emo, takže je ani neposlouchejte ohledně tohohle. A těm tipům řeknu tohle : Přestaňte s tím prosím, není to hezký :)) a ti, co si z nás utahují/ točí parodie, těm nebudu ani nic říkat, protože jestli to nechápou, tak jim už hold není pomoci a jsou prostě hloupí, když si z emo stylu utahují :)) (zde je jeden hezký odkaz :))

* https://www.youtube.com/watch?v=1L-jgpyGagA

PUNK : Punk style je takový, spíše pohodový :)) (nemyslím to ve zlém :DD) Jejich muzika je velmi odlišná metalu a je taková....veselá, někdy nedává smysl, ale je pro mě je prostě stále veselá :DD vždy mi jako by, vzbudí náladu a mám pak potřebu tančit :DD Ne, vážně. Já mluvím pravdu ;D Jejich oblečení tomu taky vypovídá. Je to takové barevňoučké a jejich účesy jsou švihlé/barevné. Mají je do takzvaného "kohoutka" :DD Mívají je ve všech možných barvách a často je mají na boku vyholené. Jejich chování je prostě žiješ jen jednou tak si uži ne ? :DD (YOLO) Jejich styl oblékání se podobá rockerům. Trhlý make-up a celkově je mám ráda, protože jsou takoví barevní :DD Nevím, jak jinak to ještě říct :DD (další malý odkaz xDD)

* https://www.youtube.com/watch?v=k_PEAGdzpys

GOTHIC : Gothici....Ti se mi píšou nejhůř, protože to nejde tak lehce popsat xDD Ok! Takže gothica já poznám podle toho, jak vypadá. Čato vypadaji nějak takhle : dluhé vlasy, černá pusa, černé linky okolo očí (tenčí, než u emo), černé stíny, gothické šaty, vysoké kanady a náramek s ostny kolem krku. Neříkám tím, že tak vypadají všichni, ale pár takových už jsem zahlídla :)) O co de...Gothic style je spíše pro starší "ročník (xDD) když to tak vezmu. Není moc dětí, co by byli gothici. Mají rádi temnotu, temné anděly, nebo věco takového způsobu. Gothic style považuji jako malinko drsnější verzi Emo stylu. (a tady odkazík :DD)

* https://www.youtube.com/watch?v=T28YSCufa_o

Doufám, že jsem vám to dokázala aspoň malinko vysvětlit. Jinak jsem vám tu nechala ještě nějaké ty odkazy, kdyby někdo potřeboval :)) Budu se snažit psát ještě nějaké to yaoi :)) Děkuji za pozornost *Ame*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama