Moje dovolená aneb prečo nenávidět čierne mačky -,,-"

2. ledna 2015 v 21:59 | Neru-chan
Mno...takže, abyste to pochopili, tak se rozepíšu :


Dne 29.12.2014 jsme jeli s rodinou a dalšími 9 rodinami do Polska. Naše rodina se ztratila a tak jsme jeli 10 hod. Jeli jsme do města zvané Nowy Targ (to máte kousek pod Krakówem) a tam nás ubytovali ve sklepě -_- Byli jsme jediný pokoj dole -,-" Mno...30.12.2014 jsme se nasnídali a šli jsme do lázní plavat. Večer jsme se vrátili. 31.2014 jsme se nasnídali a jeli jsme na lyže, kde jsem si to vůbec neužila, protože jsme se ségrou musely hlídat malé rozmazlené fakany. (už umím normálně lyžovat *.*) Kolem 4 jsme skončili a šli jsme plavat. Myslela jsem, že zdechnu. Večer jsme se vrátili na hotel, kde jsme se najedli a ostatní pustili ohňostroj. Já byla jako jediná někde pryč na mobilu a vymlouvala se na to, že je mi špatně. Lhala jsem. To teď není podstatné. Kolem půl druhé jsem už nedokázala vydržet, jak za mnou všichni furt lozili co mi je tak jsme šli se ségrou spát. A teď už to začíná :

Vstala jsem nachystala si kufr na odchod a šla jsem zase se ségrou na snídani. Když jsem si sedla, uviděla jsem u okna černou kočku a chvíli se na ní dívala. Bylo mi jí líto, že je tak venku. Přistoupila jsem k oknu a dala ruku na to sklo. Ta kočka se začala "třít" o to okno, jako bych ji hladila přes to sklo. Šla jsem dojíst. Pak jsme se ségrou šli znova do pokoje (zasraného sklepa), aby si dobalila. Když jsem si dávala bundu, zahládla jsem u okna čenou kočku. Matka na mě začala řvát, ať ji odeženu, bylo mi jí líto a tak jsem to neurobila. Matka po ní švihla ponožky a papuče, ale ona se jen vždycky podívala, jak to spadlo na zem a no reaction.. Přistoupila jsem k ní a zase jsem dělala to, co na snídani. Ona také. Když jsme z hotelu odjížděli, jeli jsme ještě na vysokou horu, abychom se nabažili výhledu z tama. Kolem druhé, už jsme jeli dolů, abychom mohli jet domů. A pak to začalo :

Jeli jsme za ostatními a jeli jsme jako poslední. Teď ta rodina před nama "sjela z cesty" k mekáči a my si řekli, že ještě nechceme jíst a tak jsme jeli svojí cestou. Z nowého Targu do Krakowa, z tama do Ostravy a poté domů. Po cca 4 hodínách jsme se ztratili, tak jsme zastavili na benzince a zeptali jsme se, kama máme jet do Ostravy. Dospěli jsme k názoru, že jsme HODNĚ blízko u Ukrajiny, což bylo na úplně opačné straně, takže jsme si koupili mapu a jeli jsme dál. Psala jsem si to vše do mobilu a zrovna bylo 20:18. Pak se něco stalo 21:37....Zastavila nás policie a nafasovala nám 150 zlatých, za překročení rychlosti. Což máte 150x7. Hlavně, že ostatní, co jeli také s překročením nezastavili -_- 02:46 Jsme dojeli domů a plyn byl normálně puštěný... Málem jsme se tu udusili...

Ano...Vím, že vám to přijde čudné, ale opravdu si myslím, že to byla ta kočka....Klidně řekněte svůj názor, ale já mám svůj a zrovna u tohohle mě neodradíte..Děkuji :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama