Zakázáno (téma týdne)

22. ledna 2015 v 20:18 | Neru-chan |  Témata týdne
Konečně tu je další téma týdne po tom HODNĚ nudným týdnu xDD Takže.. Pod tímto slovem si vybavíme leda cos, ale jsou naše představy skutečně správné ?

Pánebože...
pro puberťáky tohle slovo bývá vražda celého dne, když mu něco rodič zakáže. Je ale mnoho druhů zakázaných činností či věcí. A víte vy proč ?? Abychom je porušovali... Ne, dělám si srandu. Zkuste si předtavit, kdyby ty rozkazy vážně neexistovaly. Co by poté zbylo ze sěta ? Doslova NIC :DD Ne vážně bez legrace. Ano, některé ty rozkazy porušujeme, ale proč je vlastně porušujeme ? To musíte vědět jen vy. Je to vaše rozhodnutí, ale řekněte si...Proč to porušujete ? Máte nějaký SMYSLUPLNÝ důvod ? Myslím, že žádný až tak smysluplný důvod nemáte a kdyby an, tak by mě zajímalo jaký. Musíme si ale zavčas uvědomit, jakou škodu děláme. Ničíme tím prostředí, ve kterém žijeme. Ničíme si svje životy, ale svádíme to na ostatní. Proč...? Protože je to hold už naše myšlení. No jo, lidi nějsou dokonalí, ale napravovat chyby můžem ne...? Tedy, pokud nejste sobecký člověk. Pak už jste tím pádem "p*del" světa, abych to řekla hezky :)) Odbíhám od tématu. Takže, zákazy hm..? Tohle téma....je velmi zajímavé, protože je mi hned jasné, co budou ostatní blogeři psát. Ve stylu : zákazy, samé udělej tohle, udělej tamto.... Ale já na to mám bohužl jiný názor. Téma týdne nebyly přeci zákazy, ale ZAKÁZÁNO a to je rozdíl.
Zakázáno je např.:
1.) Nekouřit/nepít, dokud nejsi plnoletá
2.) Řídit, dokud nejsi plnoletá
Ale jsou tu i nesmyslné zakázané věci....Raději je nebudu vypisovat (pro někoho, kdo by to vědět chtěl, tak budou úplně dole) Je to zakázáno z toho důvodu, aby byla vůbec nějaká ta harmonie nebo alespoň náznak. Jinak, jak už jsem zmiňovala, by bylo se Zemí amen. Okej, tenhle článek nebyl nijak zvlášť dlouhý, ale za pokus to stálo, zajímalo by mě, jaké články budou napsány na tohle téma dále :)) Děkuji za přečtení
*Neru-chan*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lotte Lotte | Web | 22. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

Wow peknes napsala ^^
Moc rada jsem si ten clanek precetla.

2 Neru-chan Neru-chan | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 16:52 | Reagovat

dík :D tesi me tvuj nazor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama