.......sexuals and ........fils :))

14. února 2015 v 14:02 | Ame |  Jiné
No....takže tady mámí povídání o homosexuálech, transexuálech, bisexuálech, hetero....ale i třeba zoofilové, pedofilové, atd... :)) tímhle článkem nechci nikoho urazit...pokuste se mě neukamenovat. Snad se bude líbit :)) *Ame*

Tímhle článkem chci poukázat na ty, co tak nenávidí homosexuály, atd....protože jsou to taky lidé a chtěla bych vám vysvětlit (aspoň trochu), jak to u nich chodí :))

TRANSEXUÁLOVÉ : Jsou ti, co si změní pohlaví na opačné. Nevidím v tom vlastně nic špatného, jelikož si to přáli a stale přejí, tak proč by to nemohli udělat ?? Často to dělají kvůli nějaké lásce a to je podle mě velmi hezké :)) Nechápu lidi, kteří je nenávidí nebo jim to vadí. Vy, kterm to vadí. Proč ?? Máte důvod ?? Zkuste si představit, kdybyste vy byli transexuálové -_- bylo by vám příjemné, kdyby vás někdo nenáviděl za to, že jste si změnili pohlavi ?? A pokud byste se samy nenáviděli, tak vám řeknu tohle : Jste pěkně blbý a odporní !!

HOMOSEXUÁLOVÉ : Muži či ženy, kterým se líbí stejné pohlaví ;D A tohle už vůbec nechápu, proč to někdo tak nenávidí -__- Jako třeba ty matko !! S ní se vždy hádám, co proti nim má a ona říká, že to není normální --_-- co na tom není normální !?!?!? By mě zajímalo -__- Na tuhle otázku mi nikdy nedokázala odpovědět a mě by to tedy hodně zajímalo -_- Já přeci nejsem transexuál ani homosexuál či bisexuál, ale podporuji lidi těchle typů a mám je vážně ráda !! A to, že někdo nechápe jejich "koníček/lásku" tak je vážně pěkně blbej -_-

BISEXUÁLOVÉ : Pohlaví, kterému se líbí obojí pohlaví ;)) Tááák a teďka se vás zeptám, považujete tohle za normální nebo nenormální ?!!!? :)) Máte Pohlaví, které má rádo stejné i opačné pohlaví...Tak co na to říkáte teď vy zmrdi !!?!??! Hhh...?? Muhehehe nemáte názor či co ?? :pp Tak to by mě fakt zajímalo, jestli je považujete za normální :)) bisexuálové to mají taky težké, protože třeba chodí kluk s holkou a teď jí kluk řekne, že před ní chodil s klukem a že je bi a ta holka na něj koukne a pošle ho do háje chudáka x´(( a ti, kteří tohle respektuji tak vám řeknu : RESPEKT !! :DD (y)

PANSEXUÁL : Tak to máme človíčka, který se musí nejprve do jisté osoby zamilovat a pak už je mu/jí jedno jaké je to pohlaví (je to naprostý blábol, protože něco takového fakt neexistuje a ti, kteří na to věří, tak sorry za zkažení iluzí :DD)

HETEROSEXUÁLOVÉ : To máte to vaše "normální" -__- víc komentáře k tomu nemám, prostě pohlaví, které je na opačné...

A proto miluji Prague Pridy, protože je to akce pro všechny a hejtři si můžou rovnou nasrat :DDD

Teď něco o těch filech xDD
PEDOFIL : To slovo jste už určitě slyšeli :DD Je to člověk, co je na mladší (ale hodně mladší) Příklad : 40 letý tpek je na 20 letou :)) na pedofilství není nic špatného, pokud je láska z obou stran, tak to tedy vidím já :))

ZOOFIL : Člověk, kter je na zvířata :DD Proto se někdy říká, když se příliš myzlíte třeba ke kočce, tak vám někdo řekne : "ty zoofile..." Já to třeba říkám, ale myslím to jen jako srandu, ale nic proti nim nemám nebojte ;))

GERONTOFIL : Je to opak od pedofila :)) gerontofil je mladší, který je na starší :DD (jsem já ale i Suteki-kun !!! :pp že Kubo xDD ??)

NEKROFIL : Tak nekrofila máte jasného úchyláka na mrtvolky. Tohle ale už malinko nechápu..Na mrtvoly ? O.o Mně to přijde malinko nechutné. Ale jako nic proti nim nemám.

Už mě nenapadají další filové...=// ale já mám třeba zlozvyk, že příponu fil používám skoro všude xDD třeba : větrofil, geofil (zeměkoule), atd... XDD

No..tak děkuji, že jste si přečetli tenhle článek a ti, kteří jsou třeba těchle typů a někdo vás přímo nenávidí, tak je ignorujte a já vás v tom ráda podpořím !!! :)) Jinak....budu ráda, kdyby měl někdo zájem jít o letních prázdninách na Prague Pride :DD bohužel, podrobnosti tak zdaleka nevím...budu se snažit je sem dát co nejdřív :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama