Questions, gossip a taunts/insults

31. března 2015 v 18:50 | Ame |  Jiné
Další moje nudný kecy o ničem. Jelikož se nudím a mám depku.
Vím, že obrázek moc nesouvisí, ale co.

OTÁZKY : Otázky myslím, že každý ví co je. Všichni se za život zeptali minimálně tisíckrát. Otázky mohou být různé, avšak né vždy příjemné. Otázkami se člověk učí, ale jen tehdy, když mu dotyčný odpoví pravdu. Když mu řekne lež na otázku co by se měl tedy naučit ? To nikdo neví....Každý by si měl ale otázky vážit, jelikož to může změnit i celý váš život. Prosím vás, pokládejte otázky s velkým rozmyšlením, protože někdy se zeptáte na to, na co byste raději nikdy znát odpověď nechtěli. Nebývá vždy pozitivní.

POMLUVY : To je myslím úplně to nejhorší z těchle třech, co člověku ublíží nejvíce. Pomluvy se před vámi skrývají, snaží se před vámi utéci a zárověň je klidně vedle vás. Pomluvy jsou negativní "věci", které nám dělají ze života "peklo". Neříkám, že všem. 50 %
lidí považuje pomluvy, jako srandu a žije si dále svůj život. Když se těchle lidí zeptá někdo s tímto problémem, dotyčný mu řekne, že by to měl ignorovat a žít si své. No...ono to není zas tak lehké jak si ostatní myslí. eze vám to nak ignorovat. Nejhorší je, když se ty pomluvy od někoho dozvíte. Uděláte s tím něco ? Jak kdo... Já bych asi nic nezměnila. Šla bych buď :
1.) Za těmi lidmi a řekla jim, co si myslím
2.) Věděla bych to a po nějaké té době jim to psychicky vrátila
(závidím těm, kteří jsou "dokonalí" a nemusí si s pomluvami dělat starosti)

POSMĚŠKY/URÁŽKY : Proč mi posměšky vadí nejméně ?? Protože to slyšíte přímo od té osoby a nemusíte se to dozvědět přes nějakou telepatii. Člověk vám to řekne do očí a vy víte, že se tenhle nebojí to říct a mně samotné se tak i uleví. Jak lidé často na posměšky/urážky reagují :
1.) Zasmějí se,poděkují a řeknou taky nějakou urážku
2.) Dotyčného přemůže agrese a zmlátí jej
3.) Má natolik citlivou duši, že se prostě rozbrečí
4.) Nic neřeknou a odejdou
Já reaguji pokaždé jinak, ale raní mě to. Jsem ráda i nerada. No jo, tak už to chodí....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama