School of death I.

18. května 2015 v 21:14 | Ame |  Nu'est
Rozsah : Kapitolovka (ještě nvm na kolik dílů, ale určitě min. 5)

Pairing : Zatím žádný :pp

O co vůbec jde : O NU'EST pochopitelně xDD, inspiroval mě videoklip FACE, který je mimochodem fakt úžasnej. Abych se dostala k tématu, jde o JR (JongHyun Kim), "studuje" na jedné škole, která je zaměřena na zabíjení a přežívání. V podstatě jak na vojně. Úkolem téhle školy je zajistit to, aby chlapci od svých 6. dospěli v pořádné muže. (do 22 let, vím je to dost) Ve škole mohou být i ve skupinkách, hlavním úkolem je přežít. Ve škole je plno nástrah a jednotlivé gangy se navzájem vráždí. (Why not tvl...) No, a dál už se dočtete.

Anotace : no, tak už jsme se vymluvili nahoře xDD (↑↑↑) takže akorát řeknu ještě jedno. V téhle části kapitolovky zde
bude uveden JR a Ren. Opravdu netuším, proč jsem si vybrala tyhle dva. No co už :)) Však sami posuďte jak se vám bude líbit.

Strávil na škole už poměrně dost času a všímal si jak ostatní postupně umírají. Říkal si, jakto že dokázal přežít tak dlouho ? Pozoroval všechny kdo přišli a s jeho úžasnou pamětí si pamatoval všechny. Jméno a povahu. To mu prozatím stačilo. Ale jak už to všichni známe, začínal být osamělý. Rozhodl se tedy si vytvořit svou partu. Nebyl to ale jeho jediný záměr, hlavním záměrem bylo to, aby byl on TEN vítěz, který přežije. A zároveň nechtěl zemřít. Pomalu stárnul.

Šel dlouhou chodbou plných skříněk. Šel přímo prostředkem a kolem něj se uddávaly bitvy. Měl jediné štěstí, že vyvázl jen s pár škrábanci. Bylo mu to jedno, měl jen jedinný cíl v tuto dobu. Šel za klukem, který se choval a vypadal jak holka, ale jeho hbitost byla úžasná a jeho dovednosti s nožíkem též. Navíc nebyl vůbec blbý jak všcichni ostatní. Proto si vybral zrovna tohohle do svého gangu. Na ostatní ještě chvíli musel počkat.

Převapil jej ze zadu. Zaklepal mu na rameno. Překvapen byl ale spíš sám on. Mladík jej popadl za zápěstí a přešvihl ho před sebe.

,,Kdo jseš a co po mně chceš ??" optal se jej blonďáček s culíčkem.

,,Nechceš mě nejdřív pustit ?? Nechci se rvát nebo tak něco..." dopověděl a skutečně jej pustil.,,Jsem JongHyun Kim, ale říkej mi jen JR....nechceš se ke mně přidat ??" pokračoval JR dál.

,,A proč bych to měl sakra dělat ?? Nejsem blbej.." nedopověděl druhý.

,,Máš velmi dobré schopnosti a kdybychom je spojili, nemuselo by až tak moc hrozit, že nás někdo nebo něco zabije..." naléhal dál.

,,No dobrá, ale mám pár podmínek." ihned kývl menší.

,,Klidně. A mimochodem, jak se vůbec jmenuješ ??" netušil, že mu na to mladší ihned kývne, ale byl v podstatě rád. Jestli by to takhle šlo u všech ostatních, bylo by to velmi fajn.

,,Jsme pouhý parťáci. Nic víc, nic míň. Pokud mě zdradíš, je po tobě. A bylo by fajn přibrat ještě někoho. Jo, a jsem Choi Min Ki, ale říkej mi Ren." dopověděl Min Ki.

,,Fajn, a taky si myslím. Ideální by bylo mít 5 lidí a velmi rád tě poznávám." a podal mu ruku. Potřásli si rukou a oba se vydali cestou na střechu. Došli přímo nahoru a oba o sobě řekli základní informace a co všechno umí. Pár dní tam trénovali kvůli klidu a rozhodli se, že to bude jejich základna. Jednoho dne se rozhodli, že už by mohli začít hledat další parťáky, tak sešli po tréninku po schodech.

,,Tak kámo, hlavně nezemři a hledej.." řekl JR Ren-ovi a mrknul na něj.

,,To bych měl říkat spíš já tobě.." nedopověděl svou větu. Oba si plácli a po stranách svého oblečení měli nože, pistole, pár tyčinek, malou lahvičku pití, kožené rukavice a na kalhotech měli přivěšený těžký řetěz, který symbolizoval, že jsou jedna parta.

Vypravili se na úplně odlišné cesty a šli hledat další parťáky....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ame Ame | E-mail | Web | 19. května 2015 v 9:55 | Reagovat

Kdo si vsiml toho failu ^^ kdyztak piste do komentaru  sayonaraa ^^

2 gabra_kanashimi gabra_kanashimi | 19. května 2015 v 10:00 | Reagovat

Hlásím že jsem si failu všimla xDD Prostě zabité, kdy bude další díl?? A kdy bude N.A.??

3 Ame Ame | E-mail | Web | 20. května 2015 v 15:45 | Reagovat

oboji oravdu netusim, kdy napisu, jelikoz nemam dost naadu, jak porkracovat a nerada bych vas zklamala spatným výsedkem :D ae nebojte, oravdu to prubezne pisu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama