In the cell

15. června 2015 v 20:29 | Ame |  Bleach
Pairing : Grimmjow x Byakuya

Těšit se můžete na : bezduché yaoi, tedy možná tam menší příběh je

Rozsah : Jednorázovka

Anotace : Tahle povídka je na přání pro Kanrai Kantao :DD (nenávidím tě...) Bylo to trošku těžší, ale na konci jsem si s tím trochu začala hrát...x3 NYAN. Karlčko, taky pro tebe mám povídku na přání: Hrbáček x Školník :DDD Dikýýý
(PS : v povídce se můžou vyskytovat vulgarnější výrazy)
Užijte si povídku :DD

Znova jej chytli. Po kolikáté už to vůbec bylo? Tentokrát jej nehodlali nechat utéct. Zavolali si jednoho z nejlepších. Ano, Byakuyu Kuchiki-ho. Tomu nařídili, aby jej hlídal ve svém bytě.Ten si pro něj osobně přijel. Byl tu ale menší problém. Muži se znali již od vyšší střední, kdy spolu měli něco víc než pouhé přátelství. Trávili spolu celé čtyří roky. Bohužel, když se hlásili na stejnou výšku jejich rodiče se rozhodli je od sebe oddělit, takže oba museli odjet do různých měst. Nezbývalo jim nic jiného, než se tedy rozloučit. Něco si přeci slíbili. Že se rozhodně někde setkají, ať to bude kdekoliv!

******************

Došel před věznici a tam viděl onu modrou těčku, co vztekle vypouští z úst neslušný slovníček. Překvapil jej zezadu. Zaťukal mu na rameno a Grimmjow se rudcce otočil ve směru hodinových ručiček. Kulil své oči. Nestačil se divit, co zrovna zahlédl. Byakuya!! Trvalo pár minut, než se vzpamatoval. Nasadil zpět svůj drsňácký výraz a konečně promluvil.
,,Zezadu??? Jsi zákeřný!" usmál se a Byakuya provedl totéž. ,,Tak znáš mě, nebo jsi snad zapomněl???" dobře provokoval Byakuya. ,,Tss....jasně, že si tě pamatuji!" odfrknul Grimm a už si nasedal do auta. Byakuya se zlomyslně usmál a sedl si za volant.

,,Tak, chovej se tu jak doma..." řekl unaveně Byakuya a přitom si prohrabával své tmavě modré vlasy. Rozvalil se na pohovku a zapnul telku. Grimmjow sebral své poškrábané nohy a odvláčel se do koupelny. Rychle se osprchoval a pak se ez jakéhokoliv oblečení přesunul do ložnice. Lehl si přes celou postel jak už měl ve zvyku. Chvíli se převaloval nakonec usnul.

,,Hej ty..! Suň se ať mám i trochu místa já!" křikl po něm Byakuya. Grimm jen něco zabrblal a trochu se posunul. Byakuya vklouznul pod peřinu a lehl si na bok. Objal Grimmjow-a okolo krku a políbil jej do vlasů. ,,No chyběl jsem ti??" řekl vášnivě Byakuya. ,,No samozřejmě, ty sráči!" argumentoval Grimm a zlostně se na Byakuyu zaksichtil.
Byakuya si lehl nad Grimm a chvíli se na něj díval. Prohrabával mu prameny vlasů. Druhou rukou zabloudil pod peřinu a zkoumal, jak na tom v tomto věku Grimmjow je.....jak neočekávané. Jeho kamarád byl v pozoru. Byakuya se sám pro sebe ušklíbl a začal zpracovávat. Modrovlasý nic nenamítal. Právě naopak. Více se vybízel. Oba se usmívali jak malé holky. Grimm ale nebyl jak za mladých let. Byl více perverznější a hravý. Zapojil se do jejich malé hry. Sedl si a opřel se o "hlavu" postele. Věděl kde je Byakuyova "slabina". Mlsně mu olízával lem ouška a přitom skousával. Byakuya byl samozřejmě ten dominantnější. Vzal Grimma za bok a posunul ho zpět do úvodní pozice. Po pár minutách jej ale omrzely jejich radovánky. Přesunul se na věc.

Přirazil. Bral si jej dravě. zajimavé bylo, že se oba stále usmívali. Grimmjow řval o víc a Byakuya mu i rád vyhověl. Jejich sex byl vášnivý, plný smíšených pocitů. Netlumili se sve slastné vzdechy. Změnili polohu. Grimmjow byl jak poslušný pejsek na čtyřech a Byakuya přirážel zezadu. Grimm už to nemohl vydržet. Vyvrcholil. Zatnul svaly. Tlak u otvoru byl tak silný, že se nakonec udělal i Byakuya. Chvíli vydýchávali. Byakuya vystoupil, předklonil se k otvůrku a mlsně olíza pramínek krv, který směřoval až ke Grimmjow-ovému údu. Olízl celou délku a jemu se zase "vzbudil". Taktéž Byakuyovi.....

A co bylo dál....? No, hádejte milí čtenáři....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karlučka Karlučka | Web | 20. června 2015 v 23:38 | Reagovat

Aaa arigato Ame. Konecne jsem to docetlaaaa. Bylo to supr a skolu mam rozepsanou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama