My B-day

16. června 2015 v 18:22 | Nerurin dééésu |  Vymyšlené
Těšit se můžete na: pouhý příběh

Pairing: no...tak je to shounen ai, takže Luka x Yuu

Anotace: Ej! zrovna se malinko nudím a čekám než se mi načte One piece, mám menší depky z biologie (kterou jsem se tedy naonec neučila) a navíc má dne můj "kámoš" narozeniny, takže Happy B-day Itachi San !!! x33 Užijte si povídku, ale moc ode mne nečekejte ;DD
*Vaneská*

Takže:
Luka, Yuu, Takano

Zase ty narozeniny. Mám je opravdu rád, ale vždy plynou stejně. Už to bude desátý rok, co moje oslava brobíhá ve stejném duchu atmosféry.

Vstal jsem a první co jsem viděl byli dva obličeje mého přítele a mého nejlepšího kamaráda, jak se na mě usmívají. Když jim došlo, že jsem se probudil, zařvali mi do ucha:
Všechno nejlepší!
Vím, že jsem byl malinko krutý, ale rázně jsem jim řekl tohle:
Držte klapačky a vypadněte z mýho pokoje!!
Naštěstí odešli a já si ještě chvilku schrupnul. Po dvou hodinách jsem se zvedl, na chvíli skočil pod sprchu a pak už jsem byl připrvenej na nástrahy dnešního dne. Došel jsem do kuchyně, kde už byli oba nastoupení v zástěrách a vše na dort bylo přichystané.
Aby jste lépe pochopili, vždy totiž na všechny narozeniny pečeme dort spolu.
Dal jsem si také zástěru a pustili jsme se do toho. To zatím byla ta nejpříjemnější část dne.

Když jsme dávali do těsta různé ingredience, vždy se Luka a Takano hádali co nam má a nemá být. Vždy si přeze mě přehazovali vajíčka, mouku, cukr a samotné těsto. A samozřejmě to vždy dopadlo na mou hlavu. Řeknu vám, že je někdy i nevýhoda být ten nejmenší. S tím bordelem n hlavě jsem z plných plic zařval: Už sakra přestaňte vy idioti!!
Přestali a pokračovali jsme v práci. Já si přitom otíral ručníkem ten hnus. Konečně, těsto bylo hotové a my ho šli dát do trouby. Zase se museli dohadovat. Tentokrát o tom, jak dlouho to musí být v troubě. už jsem se vybodl na to, že bych je měl zastavit, takže těch 45 minut jsem akorát tak mohl sedět. Vajíčko zacinkalo a tím se JIM dokázalo, jak dlouho to tam má být strčené. Vytáhli jsme náš výtvor a začli zdobit. Kluci si vzali do ruk barvivo smíchané s cukrem a začali na boky cosi psát. Apoň jsem mohl mít šanci si střed ozdobit sám. Myslím, že se mi docela i povedl. Když konečně skončili i kluci, podíval jsem se namátkově, co psali. Málem jsem skolaboval. Raději vám ani nebudu říkat, co na tom bylo napsané. Vzal jsem dort a dal ho do ledničky.

Usedli jsme na pohovku, překvapivě se na mě oba tiskli na té obrovském gauči. Odstčil jsem je od sebe a vzal na sebe misku popcornu a Luka zapnul horor, co už měl předem vypálený. Já se bohužel bál a tak jsem si je přitáhnul zase k sobě. Luka mi ležel na klíně a Takano byl opřený hlavou o mé rameno. Hlavou jsem se opřel o jeho hlavu a výskal jsem Luka ve vlasech. Oba přitom usli a já jimi obalený jsem se zůstal dívat. Když film skončil, opatrně jsem se vymanil z jejich spárů, rozložil na zem pár madraček a maloil je na ně. Dalo mi to dost zabrat a tak jsem akorát popadl deku, lehl si doprostřed nich a všechny nás přikryl.

Když jsem se vzbudil, byl jsem ve svém pokoji, na stole jsem měl dort a na bocích už bylo úplně něco jiného, než co tam bylo původně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama