School of death III.

14. června 2015 v 19:27 | Ame |  Nu'est
Těšit se můžete na : Menší shounen ai

Pairing : To zjistíte až si to přečtete :DD

Anotace : HA HA HA! Vy jste si fakt tak naivně mysleli, že to bud trvat 10 let??? :DD Za koho mě to máte ?? :DD Nyan, tak tady to máš Kanashimi x3 Muhehehe....tak snád se vám bude páčiť x3

Ovšem nastal problém.....
Pokračování za 10 let.
*******


Ren učil spolu s JR Minhyun-a novým způsobům a vycvičili ho na různé typy boje. A když se vydali na další průzkumy všech druhů, vždy si na obličej nasadili masku. Ren a Minhyun měli bílou až na JR, který měl leskle fialovou. Masky symbolizovali jejich spojenectvi a JR-ova měla znamenat, že je leader. Nikdo neměl námitky na to, že je vůdcem. Všichni tři byli dost chytří na to, aby se rozmně domluvili. Navíc, JR nebyl leader jako leader-em. Postupoval chytře, vždy si poradil od ostatních a nedáva rozkazy. Akorát, když šo o zabijení tak mu to museli říct. Na lidi měl čich jak už víte.

Ve škole už všude visely plakáty a jejich maskami. Stejně se potulovali potichounku a hbitě, takže ostatním byly plakáty prd platné. Po nocích se dohadovali na tom, jací lidé jim ještě chybí. Rozhodli se tedy pro sílu a vzájemnou obranu jestli mají přežít. Dlouho na nikoho takového nemohli přijít, ale pak se JR doslova rozsvítilo v hlavičce.

,,Baekho...." tiše zašeptal.

Minhyun se na něj nechápavě podíval, ale Ren zůstal zaražený. JR se zase na Ren-a podíval nechápavě.

,,Ty ho snad znáš Ren-e ??" zeptal se jej JR zvědavě.
,,Byl to můj nejlepší kamarád do té doby, dokud jsem v těch šesti neodešel jinam než on.....Netušil jsem, že je také na této škole...."
,,A v čem je tedy ten problém?" přidal se do konverzace Minhyun.
,,Poslední den kdy jsme se viděli mi řekl že mě miluje...." dopověděl Ren.

Chlapci se na něj jen dívali. Neměli žádný výraz v obličeji a nedokázali nic říct.

,,A já mu odpověděl, že jej už nechci vidět...." dořekl.

Ren, sedící na zábradlí terasy si položil ruku na obličej a zahleděl se přes dráty tam dole. Zbývající kluci udělali totéž.

,,Ty ho stále máš zafiksovaného jako nejlepšího kamaráda že ano?" zeptal se pro jistotu JR.
,,Ano..."

JR se zvedl ze studené podlahy a došel za Ren-em. Zvedl mu hlavu a odložil jeho ruku z jeho tváře. Obličej si natočil tak, aby mu viděl přímo do očí.

,,Myslím, že už je vyspělejší a také už tě má za kamaráda. Chápu jak ti asi tak přibližně je, ale jestli tu chceš přežít.....Tak se sakra vzmuž! Nemůžeš navždy být jak malá holka!" rozkázal mu JR.

Ano, byl malinko krutější, ale taková už byla realita a on nehodlal být jako jeho otec, co se po jeho narození zdekoval jako malá baba a utekl z domova jen, aby nemusel rodinu živit. Zatl pěst a širokým úsměvem se na Ren-a usmál. Totéž opakoval na Minhyun-a. Oba mu úsměv opětovali. Ren si setřel z tváří pár kapek a vzchopil se.

,,Pojďme tedy za ním!" zařval a všichni se rozešli tím samým směrem.

Za Baekhem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabra_kanashimi gabra_kanashimi | 14. června 2015 v 20:52 | Reagovat

Áaaaa! Já slintám, to je dokonalé! A nevyhrožuj že tu bude pokračování tak pozdě!!! (Vím, že jsem jak malá holka)
Ach jo. Chtěla jsem se dívat na Deokspatch ale teď si budu muset pustit New project  ^-^

2 Ame-san Ame-san | E-mail | Web | 14. června 2015 v 23:06 | Reagovat

Looool xDD Tak já si teraz jedu One Piece :DD tak to tedy good luck Gábi :DD a moc děkujíííí x3 jsem móóóc ráda, že se líbí x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama