Vampire and....werewolf ??

1. listopadu 2015 v 12:34 | Nerurin |  Vymyšlené
Těšit se můžete na: shounen bičíz

Pairing: Awai Tanaki (vlkodlak) x Takashima Seya (upír)

Anotace: Zdravím!
Tuhle povídku jsem původně chtěla sihnout do Halloweenu, což se samozřejmě nestalo. (stay buď debil jako Nerurin)
Všichni známe dávné pohádky o tom, jak se tyhle dva druhy nasmrt nesnášejí. Žijí daleko od sebe, berou si kořist a neustále se prolévá krev. Jak to vyřeší tihle mladí chlapci se svou cestou k lásce? To nechám na vás, zda-li si povídku přečtete ;) (jak to tak vidím, nejspíš bude kapitolovka)
WARNING!! Děcka, toto NENÍ Twilight oka? ;)
S pozdravem
*Takamura Nerurin Miku*

Upíry známe všichni jakou mocný aristokratický druh. Bledé tváře, které nepostrádají jediný rys običeje i těla. Dokonalé znalosti a tesáky sající krev. Jinak to ani nebylo u rodiny (Cullenů..... just kidding xD ne fakt promiňte nemohla jsem si pomoct) Seya. Přece jejich dům nebyl bůh ví kdo jak velký, ale pro život ve městě stačil. Čtyř členná rodina. Rodiče doctor Hashimoto a vědátorka Ryusei, nejstarší syn Takashima, mladší bratr Miyazawa a nejmladší sestra Shisora. Peněz měli dost, ale povrchní nebyli. Rodiče celkově spokojení se svými dětmi. Takashima byl již druhým ročníkem na vysoké, Miyazawa zrovna dokončil střední školu a Shisora nastupuje na gymnázium.

Ve městě kromě lidí tu nežijí sami. Jsou zde ještě vlkodlaci. Trochu rozsáhlejší rodinka, ale o počet v jejich rivalitě nehrál roli. Dědeček Ryutarou a babička Kiichi spolu žijí v útulném domě hned vedle otce Yunichiroua, matky Morihiro, nejstarší dcery Uno, dvojčat Sosuke-ho a Shinzo, a nejmladšího syna Awaiie. Dcera Una již před třemi lety dostudovala, Sosuke dokončuje vysokou školu se svou stejně starou sestrou Shinzo a nejmladší člen rodiny Awai, který by měl už rok vysoké za sebou, jenže se rozhodl starat se o své prarodiče jít na výšku za minimálně dva roky. Rodiče vlastní hotel a Uno má svou vlastní firmu na opravu dopravních prostředků. Spolu tvoří jednotnou tlupu vlkodlaků. Jsou přátelští, velmi akční a pracovití. Z neznámého důvodu se nenávidí rodiče vlkodlaků a upírů mezi sebou. Děti netuší proč a tak se nestýkají. Chodí na jiné školy, žadné společné kroužky a každý na jiném konci města.

Tanaki
Začíná nový rok a všichni se chystají do práce a škol, krom Awaiie. Škola pro něj není natolik důležitá, aby si našel práci a jeho rodiče jsou přespříliš zaneprázdněni podnikáním a řešením všemožných papírů. Ránoo jej probudila starší sestra Shinzo, která se chystala do školy. Spolu s jejím bratrem Sosukem posnídali, zatímco ostatní členové rodiny byli dávno pryč. Dvojčata se sbalila a odjela v tátovém autě. Awaii se oblékl do pohodlného oblečení a vyšel ven, aby spořádal zahradu. Podzim se letos dostavil dříve a tak byla dost práce uklidit jablka do kontejneru, zametí smetí a posekání trávy. Vše dokončil okolo jedenácté. Osprchoval se a řekl si, že si zajde někam na oběd, protože byl líný si uvařit sám. Oblékl si slušnější oblečení a vyrazil pěšky do jeho oblíbené restaurace ve středu města. Sednul si blíže ke dveřím a zahleděll se do jídelního lístku.

Seya
To se mohlo stát jen jemu. Takashima onemocněl týden před školou a zůstal doma na své nebeské posteli spolu s kapesníky a teplou polévkou. Zvedl se a odplahočil v pyžamu do prostorného obýváku a začal hrát na své piáno. Sedl si, ale ihned na to vstal. Oblékl si průměrné kalhoty, košili, kabát a šel na procházku. Vešel do jedné restaurace, nasadil si brýle a začal si objednávat. Číšnice odešla a on se rozhlédl oknem po městě. Hned vede téhla restaurace byla druhá trochu skromnější. Hned naproti jeho oknu seděl mladík přibližně stejného věku. Kaštanové vlasy, v obočí piercing, tunel a dokonalé mužské rysy. Přesně jeho typ. Rozhodl se že po tomto klučinovi půjde ať ho to stojí co to stojí. Díval se na něj poměrně dlouho, dokud slečna nedonesla jídlo.

Tanaki
Vnímal přítomnost očí, které jej sledovaly. Bylo to lichotivé a zároveň velmi nepříjemné. Byl nejmladší v rodině a měl již dost zkušeností, tohle si nenechl líbit. Rychle snědl svou porci, zalatil a vydal se na onou osobou. Vešel do další restaurace, kde jej mile uvítala obsluha. Milost oplatil a vydal se za mužem, který jej pozoroval přeš půl hodiny. Přistoupil ke stolu. Takashima se na něj podíval a když chtěl něco říct, Awai jej přerušil. "Dobrý den, všiml jsem si, že jste mne pozoroval přes půl hodiny, známe se?" slušně se otázal. Takashima se usmál a mile odpověděl: "Přeji dobré dopoledne, neznáme se, pouze mě fascinovala vaše tvář. Možná to bude znít zvláštně, ale je dokonalá. Nechtěl byste si přisednout? " Awai byl z prvu velmi překvapený, co řekl. Chvíli váhal, ale potom si řekl "Co by se mohlo stát? Jsme v restauraci, tady mi nic neudělá..."
"Dobře." přisedl si naproti. Takashima zrovna dojedl a čísnice ihned stůl sklidila.

V restauraci seděli ještě hodinku a mluvili o základních údajích. Byli si sympatičtí, ale oba měli rozdílné záměry. Dali si své telefonní čísla a každý šel svou cestou. Druhý den se spolu znova sešli v jedné kavárně na kraji města, kde měli klid. Odpoledne si zašli na oběd a skončili v parku na lavičce. Mluvili o svých zálibách, vlastnostech a došli na to, že oba milují umění. Probrali všechna témata, které existují a když se odtrhli od své konverzace, zjistili, že je poměrně pozdě. Takashima se rozhodl doprovodit Awaiie domů lesní cestičkou. Znali se teprve chvilku, ale i tak se hned za lesem objali a rozloučili se. V domě Tanaki se svítilo snad v každém okně. Došel dobu celý vysmátý a šel do kuchyně, kde na něj čekala večeře. Všechny mile pozdravil. Došel k němu pan Yunichirou a čichl k němu svým vyvynutým čichem. Optal se ho: "Awaii, kde jsi dneska byl?"
"S kamarádem venku, proč?" byl celý zmatený. "Smrdíš jako upíři..." celý stůl ztichl. Awai byl jak strnulý, vše mu došlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama