Wife

1. února 2016 v 22:36 | Nerurin |  Short stories
Zdravím!
Projížděla jsem spolu s Kanashimi-kun (zdravím tě...) rozepsané články a narazila jsem na tohle. Upravili jsme chyby, dopsali konec a článek mohl vyjít na povrch světa.
Jen díky obrázkům a svému okolí dostávám inspiraci, nebýt nich jsem na hranici svých možností. Děkuji !! Přeji milé počtení.
S pozdravem Nerurin
(BTW: to je Touka z Tokyo ghoul ←)

Dnes měl být její velký den, kdy odstartuje nový začátek a kdy nebude už moci pokračovat v rodinném podniku. Seděla ve vedlejším pokoji, již převlečená, upravená a přichystaná. Zahleděla se do okna a začala vzpomínat na to, jak její matka dělala to samé, co ona dnes. Přišel její otec. Signál pro zahájení. Vstoupila do obrovské místnosti, která oplývala bílou barvou. V klecích na stropě seděli holubi a sem tam bylo slyšet tiché vrkání. Před ní se vinul dlouhý koberec. Sjela po něm pohledem, až se zastavila u svého ženicha. Také zahalen do bílé. Jediné, co dnes nebylo bílé, byly vlasy všech okolo a i její samotné. V ruce držela sněhově bílé růže, jež byly ještě dnes časně ráno natrhané. Zastavila se před kobercem. Vyčkávala na tátu. Ten jí nabídl rameno, a už mohli jít kupředu. Procházeli svižným krokem. Na konci koberce se oba zastavili. Její otec jí políbil na tvář a opustil její ruku. Naposledy se usmál a pak usedl za její uplakanou babičku. Dívka sestoupila ještě tři nízké schůdky a celý děj mohl začít.

,,Ano, beru si ... za právoplatnou manželku."
,,Ano beru si ... za pravoplatného manžela."

Ona slova, která tyhle dva šťastlivce spojila a celý jejich společný život mohl začít v poklidu. Muži zatáhli za šňůry a holubi se spustili dolů. Létali po celé místnosti a hosti se nestačili divit náhlou opojnou krásou. Když v tom do místnosti vtrhla banda hulvátů a více jak polovinu hostů brutálně zavraždila. Jak ptáte se? Byli to legendární kanibalové. Hladově tak pojídali příbuzné nevěsty. Všichni se rázem otočili na ni. Ta byla otočená směrem k nim, ale měla zavřené oči.

,,Přestaňte..." nedořekla větu.

Z jejího odkrytého oka začaly kapat černé kapky. Po nich následovalo to, že z oka jí trčely čáry ve tvaru blesku. Kanibalové se smáli div jim břicho neprasklo. Rozeběhli se oproti ní a napřahovaly ruce, že jí zabijou mezi prvními. Proplétali se mezi mrtvolami a zdmi zbarvenými do ruda. Zastavili se těsně u ní. Touka upřela své oči na vrahy nahánějíc hrůzu jen svým pohledem. Panenka byla červená a jindy lesknoucí se bělmo bylo zbarveno temně černou. Její šaty už také neměly bílou barvu, byly černé a závoj dávno odpadl. Její druhá osoba se objevila a nebylo možno ji udržet zpět. Všechny vrahy zabila přem očima své rodiny i rodiny jejího manžela. Pohlédla k davu zraněných lidí. Zahlédla ale akorát výrazy vyděšených lidí. Slyšela své netušící tety, jak říkají, že je stvůra, monstrum, zjevení samotného démona, vrah...

,,K-kvůli tobě....Kvůli tobě se nám to všechno stalo! Vidíš co děláš ty zrůdo?!" řekl její manžel troufale.

Nezasloužil si žít, ani zbytek té spodiny, která si říkala lid. Dokonce její vlastní rodina se dívala dost nechutně. Začalo se jí dělat mdlo. Chtělo se jí z nich zvracet. Její druhá osoba to nedokázala snést. Zabila je.

,,vy nejste lidi..." dořekla zklamaná dívka potřísněná krví oděná do černých šatů.

Odešla z kostela a šla hledat nový život...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kája Schiffer Kája Schiffer | E-mail | Web | 21. února 2016 v 10:50 | Reagovat

woooooow
To bylo super *-* Jenom mám dotaz, Vzhledem k tomu, že jsem neviděla Tokyo ghoul: Touka má takové schopnosti i v Anime, nebo sis tohle tak trochu vyšperkovala?? Díky za odpověď :)

2 Ame Nerurin Ame Nerurin | E-mail | 6. dubna 2016 v 18:14 | Reagovat

Schiffer-san, určitě to mám "vyšperkované" (xDDD) ale to s tím bělmem a panenkou je pravda, doporučuju přečíst si mangu ;))

3 Motht Motht | 17. října 2017 v 9:38 | Reagovat

Slevové kupóny Ona Dnes naleznete na https://slevovykupon.net/c/onadnes/ ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama