Bleach

In the cell

15. června 2015 v 20:29 | Ame
Pairing : Grimmjow x Byakuya

Těšit se můžete na : bezduché yaoi, tedy možná tam menší příběh je

Rozsah : Jednorázovka

Anotace : Tahle povídka je na přání pro Kanrai Kantao :DD (nenávidím tě...) Bylo to trošku těžší, ale na konci jsem si s tím trochu začala hrát...x3 NYAN. Karlčko, taky pro tebe mám povídku na přání: Hrbáček x Školník :DDD Dikýýý
(PS : v povídce se můžou vyskytovat vulgarnější výrazy)
Užijte si povídku :DD

New acquaintance V.

2. června 2015 v 12:47 | Ame
Takže, další kapitola je věnována Kanrai a Kanashimi :D Snad se i vám ostatním bude povídka líbit ;)) Mimochodem, už se blíží prázdniny a já jelikož budu mít X času, tak sem budu nejspíš poměrně často dávat nějaké ty články, klidně i o blbostech, takže vás chci jen varovat předtím xDD (PS : tahle část je trochu kratší, protože pospíchám. U další kapitoly se budu více snažit :DD)

New acquaintance IV.

25. dubna 2015 v 9:35 | Ame
Dost by mě samotnou zajímalo, kolik tohle bude mít ještě kapitol a jak to vůbec skončí....ale neříkám, že by mě to nebavilo :DD takže tady je další "part"

New aquaintance III.

21. dubna 2015 v 18:13 | Ame
Ejhle, tak tu máme další kapitolku od Nové známosti x3 Budu ráda, když napíšete svůj názor do komentářů a nebo nápady, co by mohlo být v další kapitole, protože jsem děsně zaneprázdněna školou a v mozku už mám jen samé jména mraků a Řecko xDD (však to poznáte) takže bych velmi ocenila, kdybyste mojí křehké dušičce pomohli :)) (PS: arigatooo Gábi, že jsi mi řekla, že se ti moje povídky líbí, vážně mi dodáváš sebevědomí a díky tomu mohu nadále pokračovat v psaní x33)

New acquaintace II.

19. dubna 2015 v 13:47 | Ame
Anotace : Tak už tu mám druhou kapitolu Nové známosti x3 snad se vám libila ta předešlá a doufám, že se vám bude líbit i tahle. Inspiraci hledám často ve filmech, tak se vám můžou tyhle reakce "lidí" zdát povědomé :)) (je pouze krátká, protože nevím jak pokračovat. Za to pardón)

New acquaintance I.

18. dubna 2015 v 11:24 | Ame
Rozsah : Kapitolovka na cca 5-7 díly

Těšit se můžete na : První setkání s Toshiro(uem) a Hisagi(m)

Pairing : Hisagi x Toshiro

Anotace : Touhle dobou mě omrzuje, jak je moje yaoi furt jedno a to samé, tak jsem se rozhodla, že budu psát spíše více toho příběhu než yaoi. Kdyžtak bych sem tam do toho vtěrla trochu toho yaoi, ale půjde mi spíš o ten příběh. O co jde : Začíná to Hitsugayou, který vypráví svůj střet se svým milovaným *SPOILER*. Chci se přiznat k tomu, že jsem jejich povahy jsem docela i změnila. Za to se omlouvám, ale mě to jakýmsi způsobem hřeje u srdíčka :D Příběh mám natolik zfantazírovaný, že mu nemůžu ani uvěřit. No...podle obrázku už můžete usoudit, kdo všechno tam bude xD Užijte si povídku.
*Ame*

First meeting

17. prosince 2014 v 15:14 | Ame
Anime : Bleach

Těšit se můžete na : Opatrně !! Nedoporučuji slabým žaludkům !!! Hard yaoi !! Ale nebojte na konci je to podle mého názoru docela kawaii ;D

Rozsah : Nnoitra a Szayel se poprvé setkají

Pairing : Nnoitra x Szayel (vím...píšu už zase na tenhle pár...)

Anotace : Tak za prvé... Tenhle pár mám hold rána, takže váš problém jestli se vám to nepáčí :pp a za druhé : Kdyby to někomu připadalo podobné suteki-kun, tak je to hold proto, že máme "stejné" nápady a nemáme jak si to říct....kdyžtak....je to trochu delší x)) nenechte se ale vyvést z míry...je to v "Hueco Mundo" tam aby chcíply moje milované postavičky x333 nikdy !!!

SOUTĚŽ !! Přeci jen jednou seme...

13. prosince 2014 v 9:22 | Ame
Anime : Bleach

Těšit se můžete na : sweet yaoi

Rozsah : Ichigo si píše do deníčku..

Pairing : Hichigo x Ichigo

Anotace : Tak teraz mě to už fakt vytáčí !!! Jak to myslí ten blog !?!?!? shingeki se mi po šesté zveřějnilo a hlavně že to byla úplně stejná délka !!!!! omg koros !!!

Restless

7. prosince 2014 v 13:08 | Ame
Anime : BLEACH

Těšit se můžete na : tak...je to yaoi a je tam trošilinku hard yaoi, ale nebojte ;DD

Rozsah : no...řekla bych to asi na jednorázovku... Však posuďte samy ;))

Pairing : Szayel x Nnoitra (moje nej dvojičkáá x33)

Anotace : Tak tohle mě jen tak napadlo, když jsem se nudila při matice..... Teda fakt nevim, jestli se mi to na ten blog dá dobře, takýže co jiného než doufat ne ?? :DD Kdyžtak....don't kill me ;DDD a nebojte se o Szayela ;DD ti dva to maj rádi hard ;-** Tohle je jen taková krátká, ale mně se to nechtělo už moc psát sorráč xDDD hold jsem línááá :pp

 
 

Reklama