INFO

The End?

18. července 2016 v 9:01 | Nerurin
Zdravím!
Možná již podle názvu jste mohli zjistit, že bude nejspíš konec s tímto blogem. Důvod je následující, nejsem již nadále spokojená se systémem práce na blogu a tak jsem se rozhodla přesunout se na Webnode. Linky Vám dám na konci článku. Články, jež jsou zde vydány budu postupně upravovat (jak celé věty, tak i překlepy) a přidávat na dané weby. Také bych chtěla pokročit se svým psaním na vyšší ligu, takže bych chtěla začít od začátku. Po roce nejspíše tenhle blog smažu, ale vše není na 100%.
Děkuji za přečtení a zde máte odkazy na weby:

www.eight-fantasy.webnode.cz
www.yaoi-overdose.webnode.cz
www.deep-ame.webnode.cz

I'm so slow

2. srpna 2015 v 19:26 | Nerurin
Zdravím!
V tomto článku se dočtete velmi "důležitou" informaci.
Snad to nebude další ztráta času jak pro mě, tak pro vás.

How to write yaoi...?

23. června 2015 v 14:14 | Nerurin
ČAUKO-kokakauko !
Rozhodla jsem se tohle napsat, protože jsem nemohla usnout kvůli blbému komárovi a tak jsem se díval na nějaká videa na youtube a už mě pestalo bavit. Bitch please! Je 4:06 xDD Why not.
Tímto článkem všk neříkám, že stejné chyby nedělám i já ;DD Berte na vědomí, že se to snažím napravit...možná...xD

Music, what I listen to

10. května 2015 v 21:13 | Vanes
Už hodně z vás se mne ptalo, jakou muziku poslouchám a jaké jsou mé oblíbené skupiny, protože furt nosím černou, tak mi hodně lidí říkalo jakto, že dokážu poslouchat i např.: Justina Biebera ?? Ano poslouchám metal, ale nejsem do toho nijak zažraná, skupiny neznám, akorát určité písničky, takže si o mě prosím nemyslete, že jsem jen na jeden styl hudby :D

My ego

30. dubna 2015 v 21:31 | Vanes
Muhehehe....Zděsil vás název ? No, není to žádná povídka, ale můj úžasný výkec o mém vysokém sebevědomí. Napsala jsem ho teď nedávno, když jsem měla s*kra hodně sebevědomí, takže si užijte mé naivní kesišky (kecy) x33 (PS : u některých mám v závorkách napsaný opak, jaká opravdu jsem xDD)hlavně to neberte jako urážku :D

Question for Anetka and Grellí x33

31. března 2015 v 20:15 | Ame
Ano, doopravdy jsem tak moc zoufalá, že jsem to musela napsat i sem na blog :)) Budu ráda, když se vyjádříte ke svému názoru. Já to osobně totiž nechápu :))

CHRISTMAS !!

24. prosince 2014 v 1:00 | Ame
KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM !!!! MĚJTE HEZKÝ ŠTĚDRÝ DEN A HLAVNĚ SI HO UŽIJTE VE VŠÍ PARÁDĚ !!! AŤ VÁS DOPROVÁZÍ BŮH YAOI !!!!!!

Jak bude tento blog probíhat :))

7. prosince 2014 v 13:08 | Ame
Ok no....tohle je můj "druhý" blog s úplně stejným názvem, protože tam se mi to nějak po*ebalo, tak jsem ho musela smáznout x´(( tak k věci...tenhle blog píšu kvůli tomu, že se nemám komu svěřit x´)) je to smutné že ?? x´)) budu zde mít své myšlenky a pokud to přijde někomu blázniv, tak vypadněte a nemusíte se ani vracet... ne robím si srandu... prostě mám blog pro své "potěšení" tak mě za to rovnou žalujte -__-

Něco o mně :)

7. prosince 2014 v 13:07 | Ame


1.) Jsem hodně velkej otaku !! ;DD
2.) Jsem trošičku mladší na yaoi, ecchi, yuri, atd...Na věku ale nezáleží !!
3.) Přímo "miluju" hard yaoi ;-**
4.) "Lidé" říkají že prý jsem dobrá na pokec, tak to můžete otestovat (upřímně si to nemyslim) ;DD
5.) Pokud máte nějaké otázky tak mi prosím pište na www.shirai.cz/ ( kam mi máte psát : Vanes-san_Bakka) jsem tam poměrně často takže se budu snažit odpovídat :))
6.) Jsem ještě nováček, takže to tady ještě moc neznám, tak mě nezabíjejte, když napíšu něco špatného x_x ( vím nejsem jako např.: arashi kyuketsuki neko, danmatsuma, atd... )
7.) Kritiku ohledně povídek co tu budu psát beru, ale prosím, pokud nemáte rádi povídky ohledně tématu : yaoi, yuri, hentai, atd... Tak to nečtěte ježiš !!
8.) Snažím se dívat na co nejvíc anime, ale nemám na to dostatek času :((
9.) Budu ráda za komentíky v povídkách (hlavně kritiku)
10.) Mé jméno je...to se nedozvíte, ale říkejte mi třeba Ame :D
 
 

Reklama