Short stories

I want to be happy

6. dubna 2016 v 18:30 | Nerurin
Zdravím!
Dnes jsme měli suplování na hodinu angličtiny a tak jsem stihla dopsat krátkou "story", kterou jsem měla rozepsanou již dlouhou dobu. Snad konec pochopíte a bude se Vám líbit.
A ohledně dopsání ostatních povídek (yaoi) se budu snažit to dohnat, protože vím, že jsem tu dlouho nebyla :))
S pozdravem Nerurin

Wife

1. února 2016 v 22:36 | Nerurin
Zdravím!
Projížděla jsem spolu s Kanashimi-kun (zdravím tě...) rozepsané články a narazila jsem na tohle. Upravili jsme chyby, dopsali konec a článek mohl vyjít na povrch světa.
Jen díky obrázkům a svému okolí dostávám inspiraci, nebýt nich jsem na hranici svých možností. Děkuji !! Přeji milé počtení.
S pozdravem Nerurin
(BTW: to je Touka z Tokyo ghoul ←)

Life isn't fair

21. ledna 2016 v 19:48 | Nerurin
Zdravím!
Jelikož jsem se rozhodla zprovoznit blog, aby byl aktivnější, tak jsem tu pro Vás přichystala další krátkou storku. Přibližně okolo jarních prázdnin mám naplánované vydání pokračování "My class", takže Vám prozatím budou muset stačit tyhle "short stories". Snad se Vám článek bude líbit a já se s Vámi loučím.
S pozdravem Nerurin

The unchanging

18. ledna 2016 v 23:38 | Nerurin
Zdravím!
Dlouho jsme neměli nějaký ten článek jak se tak dívám, tak jsem se rozhodla sem přidat alespoň malou storku, která mě před chvílí napadla. Snad se Vám bude líbit, jestli budete mít nějaké připomínky ohledně gram. chyb či byste nerozumněli větám, určitě můžete napsat komentář nebo napsat na mail. (Který by měl být někde v info napsaný...) Přeji pěkné počtení a já se s Vámi pro dnešek loučím :)
S pozdravem Nerurin

Still nothing

13. července 2015 v 17:46 | Ner
Zdravím!
Tedy, další článek za prázdniny. Inspiraci jsem pobrala z Hybrid Child. Určitě vám doporučuji se na to podívat. A zde už máte kousek z mé mysli. Přeji milé počtení.
S pozdravem
*Ame*

My own mind

9. června 2015 v 22:51 | Vanes
Dlouho zde nebyl depresivnější článek. Zde je! :)
*Vanes*

That's me..

25. dubna 2015 v 20:04 | Ame
Short stories 4EVER !!

Marionette

8. března 2015 v 10:42 | Ame
Tak jsou konečně prázniny a já mám chuť sem něco napsat :)) (předem se omlouvám za svou gramatiku)
 
 

Reklama